Cемінар-практикум для вчителів опорних закладів освіти «Організація участі опорних закладів освіти у міжнародних проектах та програмах»



Освіта сьогодні – як в Україні, так і у всьому світі, – потребує багатьох змін. З появою інтернету та розвитком сучасних технологій з’являються нові вимоги до працівника, а отже – до учня і до вчителя також. Закінчилася ціла епоха, в якій найбільшу цінність мала кількість завчених формул чи дат. Відтепер на ринку праці успішним стає не просто знавець, а той, хто володіє великою кількістю практичних навичок. Свого часу Євросоюз склав список із 8 ключових компетентностей, необхідних для життя у ХХІ ст., та започаткував програму eTwinning, яка допомагає розвивати в дітях ці навички.

Семінар-практикум для вчителів опорних закладів освіти «Організація участі опорних закладів освіти у міжнародних проектах та програмах», який відбувся 31 жовтня на базі Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів», познайомив учасників з міжнародними навчальними проектами ETwinning, реалізацією швейцарсько-українського проекту DOCCU в Україні та Київській області, загальнонаціональним пілотуванням Рамки безперервного професійного розвитку вчителів іноземних мов (проект Британської Ради в Україні).

Ірина Фіголь, амбасадор проекту Європейського Союзу ETwinning Plus провела практичну частину семінару участі, розповіла як вчителі реалізують якісні проекти і навіть здобувають найвищі нагороди у змаганні проектів на рівні Європи. Та найголовніше – вони на практиці реалізують проектний підхід у навчанні та розвивають в учнів навички ХХІ ст., які вже сьогодні вимагає від них сучасний світ».

Участь у таких семінарах надихає на нові ідеї, бажання бути частиною найбільшої освітньої спільноти Європи, підвищує обізнаність вчителів та співробітників школи в інформаційно-комунікаційних технологіях, безпечному та відповідальному використанні Інтернету, дозволяє на практиці впроваджувати інноваційні підходи до навчання, мотивує як вчителів-ітвіннерів, так і інших вчителів школи до реалізації цікавих проектів в рамках eTwinning.






Немає коментарів:

Дописати коментар